logo Multitronic Sverige AB
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Finland
Web: www.multitronic.se
Telefon: 08 - 5580 3885
E-post: info@multitronic.se
image

2-Port, 3Gb/s SATA, PCIe

Produktkod: 9650SE-2LP KIT
2 429 kr
KÖP
image

HighPoint Rocket 620 2-channel PCI-E 2.0X1 to SATA III contr.

Produktkod: RR620
809 kr
KÖP
image

INTEL Raid Controller RS3SC008 12Gb/s SAS 6Gb/s SATA 8 external ports intelligant RAID MD2 low profile

Produktkod: RS3SC008
7 159 kr
KÖP
image

RAID 6805 KIT

Produktkod: 2271200-R
7 319 kr
KÖP
image

HighPoint Rocket 2710 4channel PCI-E 2.0X8 to SAS/SATA III

Produktkod: RR2710
2 009 kr
KÖP
image

HighPoint Rocket 2721 8channel PCI-E 2.0X8 to SAS/SATA III

Produktkod: RR2721
3 019 kr
KÖP
image

HighPoint Rocket 2722 8channel PCI-E 2.0X8 to SAS/SATA III

Produktkod: RR2722
4 739 kr
KÖP
image

HighPoint RocketRaid 2300 4-channel SATAII RAID PCI-E

Produktkod: RR2300
1 789 kr
KÖP
image

HighPoint RocketRaid 2314 PCI-E4x, 4 standard eSATA chan

Produktkod: RR2314
1 119 kr
KÖP
image

ExpressSAS RAID PCIe 2.0 6Gb S

Produktkod: ESAS-R680-000
11 259 kr
KÖP
image

Atto ExpressPCI SCSI Ultra 320 dual channel PCIe

Produktkod: EPCI-UL5D-0R0
5 239 kr
KÖP
image

LSI SAS 3108 8-port PCI-E

Produktkod: AOM-S3108M-H
5 759 kr
KÖP
image

STD Gen-3 PCI-e 8Gb/s, 6Gb/s

Produktkod: AOC-S2308L-L8I+
2 379 kr
KÖP
image

SAS 6PPS Expension Card F Rack

Produktkod: SAS-6G2E-D
10 869 kr
KÖP
image

RAID C600 UPG KEY SINGLE

Produktkod: RKSAS8R5
2 229 kr
KÖP
image

Delock PCI Express Card > 2x Power Over eSATA 5V/12V

Produktkod: 89233
639 kr
KÖP
image

Sonnet Tempo SATA 6Gb PRO PCIe 2.0 Card (2 externa portar)

Produktkod: TSATA6-PRO-E2
1 099 kr
KÖP
image

C2G - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco SFP-1GB-SX) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 550 m - 850 nm

Produktkod: 89119
879 kr
KÖP
image

RAID MODULE RMS25PB040

Produktkod: RMS25PB040
5 769 kr
KÖP
image

C2G - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Extreme MGBIC-LC03) - Gigabit Ethernet - 1000Base-MX - monimuoto LC - jopa 2 km - 1310 nm malleih

Produktkod: 89140
839 kr
KÖP
image

INTEL RKSATA4R5 Patsburg A SATA SW LSI RAID 5 Key Black

Produktkod: RKSATA4R5
869 kr
KÖP
image

2108 based SAS/SATA RAID

Produktkod: AOC-SAS2LP-H4IR
5 299 kr
KÖP
image

Raid control, 8 ch SAS/SATA

Produktkod: AOC-SAS2LP-H8IR
6 469 kr
KÖP
image

Fujitsu D2607-B - Tallennuslaitteen ohjain (RAID) - 8 Kanava - SATA 6Gb/s / SAS 6Gb/s - 600 Mt/s - RAID 0, 1, JBOD - PCIe 2.0 x8 malleihin Celsius C620, M730, R

Produktkod: S26361-F3976-L20
2 129 kr
KÖP