logo Multitronic Sverige AB
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Finland
Web: www.multitronic.se
Telefon: 08 - 5580 3885
E-post: info@multitronic.se
image

PCI Serial Card 4S

Produktkod: STP4S
457 kr
KÖP
image

3-port FireWire PCI

Produktkod: 89213
449 kr
KÖP
image

Intel Gigabit CT Desktop Adapter - Verkkoadapteri - PCIe matala profiili - GigE - 1000Base-T

Produktkod: EXPI9301CT
469 kr
KÖP
image

Pro1000GT 1GBit RJ45

Produktkod: PWLA8391GTLBLK
419 kr
KÖP
image

AT 1PORT FIBER GIGABIT NIC 32BIT PCI-EX1

Produktkod: AT-2911SX/LC-001
2 329 kr
KÖP
image

NIC PCI Intel Desktop Pro1000G

Produktkod: PWLA8391GTBLK
409 kr
KÖP
image

PCI Low Profile Gigabit Lan

Produktkod: NW-100
289 kr
KÖP
image

DLINK Gigabit Ethernet Adapter 32Bit PCI 32Bit PCIBus Cooper RJ45

Produktkod: DGE-528T
189 kr
KÖP
image

Intel PRO/1000 PT Quad Port Server Adapter - Verkkoadapteri - PCIe x4 matala profiili - Gigabit Ethernet x 4

Produktkod: EXPI9404PTL
4 959 kr
KÖP
image

TP-LINK TG-3269 - Verkkoadapteri - PCI - Gigabit Ethernet

Produktkod: TG-3269
209 kr
KÖP
image

ALLIED PCI-Express Dual Port Adapter 2x1G SFP slot

Produktkod: AT-2911SFP/2-001
1 849 kr
KÖP
image

HP HP PCI Expansion Slot Kit

Produktkod: E1V16AA
469 kr
KÖP
image

DIV TRENDnet TEG-PCITXRL Low Profile PCI 10/100/1000

Produktkod: TEG-PCITXRL
259 kr
KÖP
image

TP-LINK nätverkskort, 10/100Mbps, 32-bit PCI

Produktkod: TF-3239DL
159 kr
KÖP
image

Intel Gigabit ET2 Quad Port Server Adapter - Verkkoadapteri - PCIe - 10/100/1000 x 4

Produktkod: E1G44ET2
4 909 kr
KÖP
image

HP Flex-10 10Gb 2-port 552M Adapter - Verkkoadapteri - PCI Express 2.0 x8 - 10 Gigabit LAN - 10GBase-KX4 - 2 porttia malleihin ProLiant BL460c Gen8

Produktkod: 674764-B21
2 439 kr
KÖP
image

ALLIED PCI-Express Dual Port Adapter: 2x 10km 1000LX LC Connector

Produktkod: AT-2911SX/2LC-001
3 789 kr
KÖP
image

AT 1P FIBER GIGABIT NIC 32BIT PCI-E X1

Produktkod: AT-2911LX/LC-001
4 139 kr
KÖP
image

AT 1P FIBER GIGABIT NIC 32-BIT PCI-E X1

Produktkod: AT-2911LX/SC-001
4 139 kr
KÖP
image

ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card

Produktkod: AT-2972LX10/LC-001
4 399 kr
KÖP
image

ALLIED 1000SX x2 LC PCI Express x1 Card (dual port) 10km

Produktkod: AT-2911LX/2LC-001
4 159 kr
KÖP
image

HP NC364m Quad Port 1GbE BL-c Adapter - Verkkoadapteri - PCI Express x4 - 10Mb LAN, 100Mb LAN, Gigabit LAN - 4 porttia malleihin ProLiant BL620C G7, StorageWork

Produktkod: 447883-B21
9 179 kr
KÖP
image

ALLIED Secure ExpressCard Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter single pack

Produktkod: AT-2814FX/SC-001
2 359 kr
KÖP
image

ALLIED 1x1000BaseSX/LC NIC PCI 32-bit

Produktkod: AT-2916SX/LC-001
1 769 kr
KÖP